Pondělí, Květen 2, 2022 - 12:00 - Pátek, Září 30, 2022 - 12:00

Dotační program: Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu), 1. výzva pro rok 2022

Registrační číslo projektu:  415-02-014/22

Název projektu:  Zábavně a bezpečně

Projekt s názvem Zábavně a bezpečně byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši  20 000 Kč.

Záměr projektu:

Naše škola nabízí pestré využití sportovních aktivit v zájmovém vzdělávání našich žáků.  S velkou oblibou děti tráví čas ve venkovních prostorách, kde pro svoji relaxaci mají k dispozici venkovní učebnu, hřiště s hracími prvky a rovnou plochou – kde nejraději běhají a hrají si. Tento prostor se nám podařilo díky projektu obohatit o pomůcky na ježdění a hraní.

Cílem projektu bylo zkvalitnění venkovního prostředí zájmového vzdělávání a rozvoj pohybových schopností žáků.

Pomůcky zakoupené z projektu:

• Koloběžky 6 ks
  • Sada na stolní tenis 10 ks