Vážení rodiče,

dotační program Obědy pro jihočeské děti II bude pokračovat i ve školním roce 2026/2027. Program pomáhá rodinám s úhradou školního stravování a je určen pro rodiny s dětmi, které se nacházejí v nepříznivé finanční situaci a potřebují pomoc s úhradou školních obědů. Zapojit se mohou zejména rodiny, které pobírají některou z podpor, například přídavek na dítě, bonus na dítě, případně humanitární dávku u cizinců s dočasnou ochranou.

Rodiče, kteří se chtějí do programu nově zapojit, mohou podat žádost v těchto termínech:

3. kolo: od 17. 8. 2026 od 8:00 do 30. 9. 2026 do 14:00
4. kolo: od 4. 1. 2027 od 8:00 do 18. 1. 2027 do 14:00 - bude otevřeno pouze tehdy, pokud budou ještě k dispozici finanční prostředky.

Novou žádost podávají pouze rodiče, kteří ji dosud nepodali, kterým byla dříve zamítnuta a mezitím jim vznikl nárok, nebo u nich došlo ke změně školy dítěte.

Rodiče, kteří už žádost podali v 1. nebo 2. kole a byla jim schválena, novou žádost nepodávají. Pokud se u nich nic nezměnilo, jejich schválená žádost automaticky platí i pro školní rok 2026/2027.

U nově podaných žádostí ve 3. a 4. kole je potřeba počítat s tím, že příspěvek nemusí být schválen okamžitě od začátku školního roku. Rodiče tedy budou muset znovu minimálně část stravného v I. pololetí školního roku 2026/2027 předfinancovat ze svých prostředků. Po ověření a schválení nároku úřadem práce bude příspěvek uplatněn podle pravidel programu.

Informace pro rodiče i možnost přihlášení do programu jsou k dispozici na portálu:
https://obedy.kraj-jihocesky.cz/

Kontakty pro dotazy:
e-mail: obedy@kraj-jihocesky.cz
informační linka: 386 720 477

08/07/2026 - 14:45

Finále přineslo stříbrnou příčku

V úterý 23. června se na antukových volejbalových hřištích v Radomyšli uskutečnilo finálové kolo tradiční soutěže volejbalových mixů. Po dvou předchozích kolech odehraných v tělocvičně měli hráči možnost předvést své dovednosti také ve venkovním prostředí, které přineslo zcela jiné podmínky a zajímavé sportovní souboje.

Naši žáci navázali na velmi dobré výkony z předchozích turnajů a po celý den předváděli bojovný a týmový volejbal. V konkurenci silných soupeřů si vedli výborně a v celkovém hodnocení obsadili skvělé 2. místo.

O konečném pořadí rozhodovaly opravdu jen drobné detaily. Naši volejbalisté získali stejný počet bodů jako tým ZŠ F. L. Čelakovského, avšak vzhledem k výsledku vzájemného utkání připadlo první místo právě soupeřům z Čelakovské školy.

Přesto je druhé místo velkým úspěchem .Všem členům týmu děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.

Sestava: B. Zelená, D. Ďordíková, K. Švehlová, J. Suttner, V. Sokol, F. Homolka, D Němečková

Celkový výsledek turnaje:

1. ZŠ FLČ - 35 b

2. ZŠ Povážská - 35 b

3. ZŠ Dukelská - 27 b

4. ZŠ Volyně

5. ZŠ Radomyšl

29/06/2026 - 15:03

Od 1. července 2026 začne v Jihočeském kraji fungovat nový Integrovaný dopravní systém IDESKA. Pro žáky a studenty, kteří pravidelně dojíždějí do školy, přináší jednodušší cestování i možnost využívat výhodné předplatní jízdné.  www.ideska.info

26/06/2026 - 13:30

Přejeme všem krásné prázdniny,spoustu zážitků a nových kamarádů. Žáci 2.B.

25/06/2026 - 20:33

V úterý 23. června třída 6. B absolvovala druhou část projektu "Patronát Modlešovické sejpy". Děti pomáhaly hrabat posečenou trávu a přemisťovat ji do plazníku. Během aktivity pozorovaly tamější flóru a faunu. Pan Šural z ČSOP jižní Čechy děti pochválil za dobře odvedenou práci. Ve zmíněné lokalitě se projevila dlouhodobá péče naší třídy, přibylo více chráněných rostlin.

Jako další činnost si pan Šural připravil zdobení ptačích budek. Žáci byli velmi kreativní a pomalovali je vlastními motivy. Při příští návštěvě je budou umisťovat na příslušná stanoviště.

25/06/2026 - 13:56

8.B  vyrazila v posledním týdnu školního roku do Laser Arény do Písku.

Laser game, tak trochu akční elektronická hra na babu se schovkou. Bezpečná SCI-FI střílečka, kde na první pohled agresivní prvek střílení naprosto ustupuje do pozadí. Adrenalin, zábava, smích, kolektivní spolupráce, hodně pohybu a skvělý pocit.

Vyzkoušeli i závodní simulátor, kulečník, stolní fotbálek, air hockey, fuslečník, virtuální realitu. 

Nechyběla ani procházka po historické městě, rozchod i zmrzlina.

Den byl sice horký, ale i tak byl skvělý.

25/06/2026 - 09:19

Dnes se žáci třetích tříd vydali na svůj první společný cyklovýlet. Přestože je čekala poměrně dlouhá trasa a velmi teplé počasí, zvládli vše s obdivuhodnou energií, zodpovědností a dobrou náladou. Naše cesta vedla od školy přes Mutěnice, Sousedovice, Drachkov, Makarov, Novosedly, Poříčí a Katovice, odkud jsme se následně vrátili zpět ke škole. Celkem děti ujely úctyhodných 32 kilometrů, což je na jejich věk opravdu skvělý výkon. Příjemnou zastávkou byl kemp v Katovicích, kde si všichni dopřáli výborné občerstvení. V horkém letním dni přišlo vhod také osvěžení v řece, které děti velmi ocenily a užily si ho naplno. Velkou pochvalu si zaslouží všichni účastníci výletu. Děti jely po celou dobu ukázněně, bezpečně a zodpovědně. Dodržovaly pravidla silničního provozu a svým chováním dokázaly, že jsou zkušenými a ohleduplnými cyklisty a gratulujeme jim k úspěšnému zvládnutí jejich prvního cyklovýletu. Věříme, že si tento krásný den plný pohybu, zážitků a letní pohody budou dlouho pamatovat.

24/06/2026 - 21:10

Poslední středu tohoto školního roku jsme si spestřili procházkou, opekli jsme si buřty a horké dopoledne zakončili nanukem. Prázdniny jsme vyhlíželi na kopcích nad školou. Tyto společné chvíle jsou vždycky super.

24/06/2026 - 16:50

Letos jsme se již podruhé vydali na návštěvu Hasičského záchranného sboru ve Strakonicích. Tentokrát byla exkurze zaměřena především na praktické aktivity, které si děti velmi užily.

Měly možnost vyzkoušet si virtuální realitu prostřednictvím VR brýlí a také si otestovat svou rychlost a obratnost na překážkové dráze měřené na čas. Všechny připravené aktivity byly nejen zábavné, ale také poučné a přiblížily dětem práci profesionálních hasičů.

Exkurze byla velmi zajímavá a setkala se s velkým nadšením. 

24/06/2026 - 12:21

S žáky 7. ročníku jsme se v polovině června vydali na krásnou túru do srdce Šumavy. Naše cesta začala v Modravě, odkud jsme se pěšky vydali na Březník. Po celou trasu nás doprovázeli průvodci z Národního parku Šumava, kteří pro děti připravili zajímavý a poučný program.

Během cesty jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o šumavské přírodě, místní fauně a flóře i o ochraně tohoto jedinečného území. Průvodci děti zapojovali do různých her a aktivit, díky nimž si mohly získané poznatky lépe osvojit. Výlet tak nebyl pouze příjemnou procházkou v přírodě, ale také cennou vzdělávací zkušeností.

Na Březníku nás čekala zasloužená přestávka a občerstvení v místní restauraci. Poté jsme se vydali na zpáteční cestu do Modravy. Celý okruh měřil přibližně 15 kilometrů, které všichni účastníci bez problémů zvládli.

Počasí nám po celý den přálo a díky jasné obloze jsme si mohli vychutnat nádherné výhledy na šumavskou krajinu. Výlet se velmi vydařil a odnesli jsme si z něj mnoho krásných zážitků i nových poznatků.

24/06/2026 - 12:13

Na začátku června jsme vyrazili se 7.B na výlet do Českých Budějovic. Nejprve jsme navštívili Jump Arénu, kde si děti dvě hodiny naplno užívaly skákání na trampolínách. Vyzkoušely si různé atrakce, zasportovaly si a nechyběla ani spousta smíchu a dobré nálady.

Po sportovním vyžití jsme se přesunuli do nákupního centra IGY, kde jsme si dopřáli přestávku na občerstvení a nákupy. Poté jsme se vydali pěšky na vlakové nádraží, odkud jsme vyrazli zpátky domů.

Po celou dobu nám přálo krásné slunečné počasí, které přispělo k příjemné atmosféře celého dne. Výlet se vydařil a všichni jsme si odnesli spoustu hezkých zážitků.

24/06/2026 - 12:07
Embedded thumbnail for Devítky akademie
23/06/2026 - 20:15

Stezka Českem spojila čtvrťáky a deváťáky

Ve čtvrtek 18. června se naši čtvrťáci a deváťáci společně vydali na dobrodružnou výpravu po části známé Stezky Českem. Cílem této akce je nejen poznávání krás české přírody, ale také spolupráce mezi mladšími a staršími žáky, kteří si navzájem pomáhají, podporují se a sdílejí společné zážitky.

První etapa vedla ze Železné Rudy do Prášil. Za první den naši turisté zvládli ujít úctyhodných 20 kilometrů. Přestože je cesta místy náročná, všichni ji zvládli s úsměvem a dobrou náladou. Během putování navštívili také tajemné místo známé jako Strašidelný kostel na Hůrce – zbytky kostela sv. Vincence, které dnes připomínají pohnutou historii zaniklé šumavské obce.

V dalších dnech pokračovala jejich cesta nádhernou šumavskou krajinou až na Modravu, kde je čekalo přenocování na nouzovém nocovišti. Teplé počasí přímo vybízelo k osvěžení, a tak si všichni užili také koupání v Roklanském potoce. Během celé výpravy naši žáci ušli po Stezce Českem přibližně 50 kilometrů, což je výkon, který si zaslouží velký obdiv a pochvalu.

Výprava přinesla nejen mnoho nachozených kilometrů, ale také spoustu společných zážitků, překonaných výzev a nezapomenutelných okamžiků v krásné přírodě Šumavy. Všem účastníkům patří velká pochvala za vytrvalost, ohleduplnost a skvělou reprezentaci školy.

23/06/2026 - 19:25

Kdo má rád výtvarné činnosti, mohl se poslední pondělí školního roku opět účastnit projektového dopoledne "Malujeme Strakonice". Tentokrát naše kroky nevedly daleko, objektem - modelem pro tvorbu se stal kostel sv. Václava. Strávili jsme dopoledne mimo školní lavice ve společnosti barev a štětců. Počasí nám přálo, místo ve stínu bylo příjemné.

23/06/2026 - 11:07

Z důvodu vyúčtování a vrácení přeplatků odcházejícím žákům je poslední možnost odhlašování obědů v pondělí 22. 6. 2026 do 13,00 hod. V případě nepřítomnosti žáka z důvodu nemoci, lze oběd vyzvednout ve školní jídelně.
 

22/06/2026 - 13:00

Konečně nastal den, na který jsme se všichni těšili. Proběhl projektový den na téma:,,Domácí mazlíčci".Naši chovatelé nejen zvířátka do školy přinesli, ale každý nám o něm pověděl důležité a zajímavé informace. Velké poděkování za spolupráci patří i rodičům a prarodičům. Bez jejich pomoci bychom těžko tento projekt realizovali.

20/06/2026 - 15:09

Co se to děje? V hoslovickém mlýně nepobíhají Pepa, Jan a Matěj z pohádky Tři bratři, která se tu natáčela, ale děti z 1. B. Po prohlídce vodního mlýna si všichni vyrobili krásné klíčenky a nakoupili si spoustu dobrot a suvenýrů - na památku na svůj první společný výlet.

19/06/2026 - 16:30

V úterý 16. června jsme nasedli do vlaku a vyrazili směr České Budějovice. Seznámili jsme se s top památkami krajského města. Na Náměstí Přemysla Otakara II. se nám podařilo najít i "bludný kámen". Zdolali jsme 225 schodů na Černou věž, kde nám byl odměnou krásný výhled na tuto metropoli a její okolí. Užili jsme si velmi příjemný den v našem krajském městě.

19/06/2026 - 16:15
19/06/2026 - 16:02

Dnes dopoledne jsme navštivili Bagrárium, kde si děti vyzkoušely bagrovat, nakládat a vozit materiál. Kdo nalezl poklad pěti mincí nebo drahokamů, dostal za odměnu kšiltovku. Ve vedlejší místnosti si také při tvořivé dílně vyrobily krásnou lžičku.

18/06/2026 - 12:11
17/06/2026 - 19:41

Sportovní hala ve Strakonicích hostila v pondělí 15. června skvělý florbalový den. Naši malí florbalisti (i florbalistky) zde odehráli sérii přátelských utkání s týmy FBC Strakonice a Katovicemi. V tomto sportovním odpoledni vůbec nešlo o body ani o konečné výsledky. Hlavním cílem bylo užít si hru a nasbírat nové zkušenosti. Naši školu reprezentovaly tři týmy - jedno družstvo děvčat a družstva mladších a starších chlapců. Všichni hráči i hráčky nechali na palubovce maximum. Diváci v hale sledovali rychlé akce, krásné góly a skvělé brankářské zákroky. Celá tato vydařená akce byla vyvrcholením letošní úspěšné sezóny ( 1.místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole). Velké poděkování patří panu Martincovi, který pomáhá s vedením kroužku florbalu.

 Všem díky za výbornou reprezentaci!

16/06/2026 - 17:00

Protože se školní rok pomalu chýlí ke konci, vypravili jsme se v úterý 16. června na výlet do Písku. Nejprve jsme navštívili Laser arénu, kde jsme se po tvrdých bojích posilnili pizzou a poté jsme se vydali přes Putimskou bránu podél hradeb a řeky Otavy až ke krásným sochám z Písku. Výlet jsme si všichni užili. 

16/06/2026 - 08:00
16/06/2026 - 08:00

V pondělí 16. června odstartovaly osmé ročníky svůj tradiční cyklokurz ve Střelských Hošticích. Počasí účastníkům přálo, a tak se mohli s dobrou náladou vydat na první kilometry letošního cyklistického dobrodružství.Jako první vyrazila na trasu třída 8.B, která zahájila svou jízdu proti proudu zlatonosné řeky Otavy. Trasa vedla malebnou krajinou Pošumaví, kde si žáci mohli užít nejen sportovní aktivitu, ale také krásné výhledy na okolní přírodu. Během cesty si procvičili své cyklistické dovednosti, vytrvalost i schopnost bezpečného pohybu na komunikacích.

15/06/2026 - 17:54

Školní akademie za námi a hned druhý den cesta za poznáním před námi. V naší třídě je to už tradicí. Tentokrát byly naším cílem České Budějovice. Navštívili jsme hvězdárnu a Jihočeské muzeum. 

15/06/2026 - 14:30

Žáci 8.A se rozdělili na menší skupinky a samostatně se podle značení pohybovali po budově. Na jednotlivých stanovištích je čekaly kvízy a workshopy, které interaktivní formou ukazovaly, co studium na průmyslové škole obnáší.

Kvízy z všeobecných i odborných předmětů přiblížily soutěživou formou obsah vyučovaných oborů a vítězné skupiny si odnesly sladkou odměnu.

Workshopy nabídly praktické činnosti – základy programování v robotické učebně, práci s 3D tiskárnou či úpravu fotografií ve fotoateliéru.

12/06/2026 - 21:01
11/06/2026 - 15:00 - 17:00
11/06/2026 - 13:34

 

Spolupráce školy a policie nemusí probíhat jen během besed a přednášek ve školních lavicích. Strakoničtí policisté připomínají zásady bezpečného chování při každé příležitosti a jednou z nich byl i tradiční školní cyklovýlet páťáků ze ZŠ Povážská Strakonice.

 Video zde.

08/06/2026 - 19:14

Díky účasti v semifinále soutěže krásy se podařilo uskutečnit krásný charitativní projekt, jehož výsledkem bylo předání počítače žákyni naší školy. Soutěžící měla možnost v rámci doprovodné charitativní akce podpořit dítě, kterému moderní technika usnadní studium i přípravu do školy.

Slavnostní předání proběhlo v příjemné atmosféře a obdarovaná žákyně převzala počítač s velkou radostí. Tento dar jí pomůže při plnění školních povinností, vyhledávání informací i rozvoji digitálních dovedností.

08/06/2026 - 14:37

V pátek 5.6. se děti během odborného povídání pana Chvosty z HZS seznámily a zároveň si i prakticky vyzkoušely první pomoc. Velmi je to bavilo a zajímalo a nakonec skončili téměř všichni obvázaní.

06/06/2026 - 11:14

Na oslavu ke Dni dětí se třída 4. A vydala do Hopíku.
Všichni si užili legraci s kamarády a fajn dopoledne zakončili v McDonalds na obědě. 

05/06/2026 - 19:34

V pátek 22.5. jsme opustili školní lavice a vypravili se na letiště za vojáky. Ti zde připravili pestrý program, kde nechyběly ukázky vojenské techniky, zbraní, vozidel. Viděli jsme i ukázku boje zblízka, mohli si vyzkoušet střelbu ze vzduchovky. K vidění bylo opravdu mnoho zajímavostí. Někteří z nás si odnesli i drobné dárky, které doatali za své střelecké umění. 

04/06/2026 - 13:04

Dne 2. června jsme se společně se žáky 6. ročníku opět vydali do environmentálního centra Proud v Horažďovicích na exkurzi s názvem Entomolog na koloběžce. Během programu jsme zkoumali a lovili hmyz žijící v půdě, na louce i ve vodě. Mezi jednotlivými stanovišti jsme se přesouvali na koloběžkách.

Po skončení exkurze jsme se krátce občerstvili na náměstí a poté vyrazili na cestu domů. Počasí nám přálo, a tak jsme si celý den všichni velmi užili.

04/06/2026 - 13:00

V úterý 2. června se konalo v Českém Krumlově regionální (krajské) kolo Soutěže mladých zdravotníků. Družstvo ve složení T. Jandová, Z. Konvičková, D. Tomanová, E. M. Herold a A. Chodlová vybojovalo krásné 5. místo. Děkujieme za vzornou reprezentaci. 

03/06/2026 - 18:59

Jako jsou v pohádkách chudí mládenci pasováni na rytíře, tak i naši prvňáčci poklekli před královnu k tomuto slavnostnímu aktu. A jaký hrdinský skutek vykonali? Za 9 měsíců se naučili číst a psát všechna písmena abecedy a spojovat je do slabik, slov a vět, což je opravdu kus pořádné práce a dřiny, ale potřebný pro celý život. Darem dostali od pana starosty knihu vytvořenou pouze pro tuto jedinečnou událost, od paní knihovnice glejt potvrzující jejich čtenářskou dovednost a spoustu uznalých pohledů, vřelých objetí a poplácání po ramenou od přítomných rodičů a prarodičů. A co čerstvě pasovaným čtenářům popřát? Hodně radosti ze čtení!

02/06/2026 - 15:04

V Praze jsme viděli spoustu památek. Nejdříve jsme šli na Pražský hrad, kde jsme navštívili Katedrálu Svatého Víta. Poté jsme se přesunuli do Starého královského paláce a viděli Vladislavský sál. Procházeli jsme také Zlatou uličkou s věží Daliborkou. Ze zahrad Pražského hradu je nádherný výhled na celou Prahu. Také jsme šli přes Karlův most a pak na Staroměstské náměstí, kde jsme viděli odbíjet Pražský orloj.

Adéla za obě páté třídy

02/06/2026 - 08:24

Cyklistický výlet 4. A a 4. B

Naše kola zaprášená, 

vytáhli jsme ze sklepa. 

Že naše jízda bude velkolepá?

Jasně, vždyť jsme parta sveřepá.

 

Jako jeden muž jsme jeli,

na výmoly nehleděli.

A od Žižky s jedním okem,

do Štěkně je to skokem.

 

Dobrou pizzu nebo zmrzku,

všichni jsme si zasloužili.

Nohy nás pak všechny vbrzku,

ještě na rizoto odvozily.

 

Slunce hřálo, vítr foukal,

všechno vyšlo skvěle.

Kdo to viděl, tak jen koukal

a jel by s námi hnedle.

 

 

 

 

 

29/05/2026 - 21:50

Jak se chovat bezpečně na železničním přejezdu? To bylo téma výtvarné soutěže. Naši žáci vytvořili díla, která zaujala porotu, a tak se na stupních vítězů ocitli Malvína Staňková z 9.B (na 1.místě), Viktorie Nejedlá ze 6.A (na 2.místě) a Vojtěch Kohout ze 6.A (na 3.místě). Tito ocenění výherci krajského předkola postupují do celostátního kola. Přejeme jim mnoho úspěchů a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

29/05/2026 - 12:40

Dnes se naši žáci zúčastnili turnaje v miniházené určeného pro děti 1.–3. tříd. Naše škola vyslala do soutěže dvě družstva složená z druháčků, která doplnil i jeden statečný prvňáček. Děti během celého dne sbíraly cenné sportovní zkušenosti, statečně bojovaly o každý míč a s velkým nasazením reprezentovaly naši školu. Obě družstva nakonec obsadila krásná 5. místa. Pro všechny hráče to byla především velká zkušenost a motivace do dalších let. Kromě samotných zápasů si děti užily také bohatý doprovodný program, který pro ně připravili házenkáři na venkovním hřišti. Čekaly na ně různé sportovní disciplíny, soutěže a plnění úkolů. Velkou radost jim také udělal skákací hrad. Děti si celý den náramně užily a domů odcházely plné zážitků, sportovních dojmů a s dobrou náladou. 

Školu reprezentovali: Jan Vrba 1.A, Mia Irdzová, Izabela Bláhová, Kateřina Adámková, Vendulka Koutová, Tomáš Vrba, Tomáš Zeman, Tadeáš Kohoutek 2.A, Klára Klečková, Tobiáš Mauric, Jan Předota, David Bečvář, Matouš Emler, Viktor Chvosta, Sebastian Vachta 2.B

27/05/2026 - 14:02

Skvělý úspěch na Jihočeském zvonku!

V pátek 15. května 2026 ožil Dům dětí a mládeže (DDM) Strakonice tóny lidových písní. Konal se zde prestižní a tradiční svátek všech mladých zpěváků – krajské kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek.

V silné konkurenci talentů z celého kraje předvedli fantastické výkony také Ema Staňková a Jakub Mirvald. Oba mladí interpreti porotu okouzlili svým hlasovým projevem a muzikálností, díky čemuž si vyzpívali nádherné umístění ve stříbrném pásmu.

Oběma talentovaným zpěvákům moc gratulujeme k tomuto skvělému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci!

27/05/2026 - 08:00
01/02/2018 - 00:00

Úřední hodiny a kontakty

Úřední hodiny

Po 08:00-15:00
Út 08:00-15:00
St 08:00-15:00
Čt 08:00-15:00
08:00-12:00

 

Kontakty: 

Mgr. Tomáš Linhart
ředitel školy
tel. 380 429 300
tel. 605 549 999
e-mail: reditel@zs-povazska.strakonice.eu
napsat e-mail

Mgr. Lucie Samcová
zástupkyně ředitele
tel. 380 429 301
napsat e-mail

Datová schránka: r42mhuc

Základní škola Povážská Strakonice
Nad Školou 560, 386 01 Strakonice
IČ: 708 762 40

sborovna školy, omlouvání žáků
tel. 380 429 304

školní družina
tel. 380 429 320  - Jaroslava Petrášová
tel. 380 429 322  - Kristýna Němcová
tel. 380 429 319  - Jana Andrlová
tel. 380 429 321  - Bc. Jana Marešová
tel. 380 429 335  - Eva Hrabová
tel. 380 429 330  - Mgr. Veronika Karlová

Úřední hodiny

Po 08:00-13:30
Út 08:00-13:30
St 08:00-13:30
Čt 08:00-13:30
08:00-13:30
Kontakty: 

vedoucí školní jídelny
Hana Fauová
tel. 380 429 305, 732 953 942
napsat e-mail

školní kuchyně
tel. 380 429 306

Číslo účtu školní jídelny: 0245684527/0300

Úřední hodiny

Po 08:00-15:00
Út 08:00-15:00
St 08:00-15:00
Čt 08:00-15:00
08:00-12:00
Kontakty: 

ekonomka školy
Andrea Smetanová
tel. 380 429 303
napsat e-mail

kancelář školy, omlouvání žáků
Gabriela Smolová
tel. 380 429 302
napsat e-mail

Jak se k nám dostanete

Základní škola Povážská Strakonice