Finále přineslo stříbrnou příčku
V úterý 23. června se na antukových volejbalových hřištích v Radomyšli uskutečnilo finálové kolo tradiční soutěže volejbalových mixů. Po dvou předchozích kolech odehraných v tělocvičně měli hráči možnost předvést své dovednosti také ve venkovním prostředí, které přineslo zcela jiné podmínky a zajímavé sportovní souboje.
Naši žáci navázali na velmi dobré výkony z předchozích turnajů a po celý den předváděli bojovný a týmový volejbal. V konkurenci silných soupeřů si vedli výborně a v celkovém hodnocení obsadili skvělé 2. místo.
O konečném pořadí rozhodovaly opravdu jen drobné detaily. Naši volejbalisté získali stejný počet bodů jako tým ZŠ F. L. Čelakovského, avšak vzhledem k výsledku vzájemného utkání připadlo první místo právě soupeřům z Čelakovské školy.
Přesto je druhé místo velkým úspěchem .Všem členům týmu děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.
Sestava: B. Zelená, D. Ďordíková, K. Švehlová, J. Suttner, V. Sokol, F. Homolka, D Němečková
Celkový výsledek turnaje:
1. ZŠ FLČ - 35 b
2. ZŠ Povážská - 35 b
3. ZŠ Dukelská - 27 b
4. ZŠ Volyně
5. ZŠ Radomyšl
6. ZŠ Poděbradova
Od 1. července 2026 začne v Jihočeském kraji fungovat nový Integrovaný dopravní systém IDESKA. Pro žáky a studenty, kteří pravidelně dojíždějí do školy, přináší jednodušší cestování i možnost využívat výhodné předplatní jízdné. www.ideska.info
Přejeme všem krásné prázdniny,spoustu zážitků a nových kamarádů. Žáci 2.B.