01/02/2018 - 00:00

Finále přineslo stříbrnou příčku

V úterý 23. června se na antukových volejbalových hřištích v Radomyšli uskutečnilo finálové kolo tradiční soutěže volejbalových mixů. Po dvou předchozích kolech odehraných v tělocvičně měli hráči možnost předvést své dovednosti také ve venkovním prostředí, které přineslo zcela jiné podmínky a zajímavé sportovní souboje.

Naši žáci navázali na velmi dobré výkony z předchozích turnajů a po celý den předváděli bojovný a týmový volejbal. V konkurenci silných soupeřů si vedli výborně a v celkovém hodnocení obsadili skvělé 2. místo.

O konečném pořadí rozhodovaly opravdu jen drobné detaily. Naši volejbalisté získali stejný počet bodů jako tým ZŠ F. L. Čelakovského, avšak vzhledem k výsledku vzájemného utkání připadlo první místo právě soupeřům z Čelakovské školy.

Přesto je druhé místo velkým úspěchem .Všem členům týmu děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.

Sestava: B. Zelená, D. Ďordíková, K. Švehlová, J. Suttner, V. Sokol, F. Homolka, D Němečková

Celkový výsledek turnaje:

1. ZŠ FLČ - 35 b

2. ZŠ Povážská - 35 b

3. ZŠ Dukelská - 27 b

4. ZŠ Volyně

5. ZŠ Radomyšl

6. ZŠ Poděbradova

29/06/2026 - 15:03

Od 1. července 2026 začne v Jihočeském kraji fungovat nový Integrovaný dopravní systém IDESKA. Pro žáky a studenty, kteří pravidelně dojíždějí do školy, přináší jednodušší cestování i možnost využívat výhodné předplatní jízdné.  www.ideska.info

26/06/2026 - 13:30

Přejeme všem krásné prázdniny,spoustu zážitků a nových kamarádů. Žáci 2.B.

25/06/2026 - 20:33