Pondělí, Květen 1, 2023 - 12:00 - Úterý, Říjen 31, 2023 - 12:00

Dotační program: Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu), 1. výzva pro rok 2023 - Pravidelná zájmová činnost a zájmové vzdělávání

Registrační číslo projektu:  415-02-041/23

Název projektu:  Společný čas trávíme pohybem

Projekt s názvem Společný čas trávíme pohybem byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši  22 000 Kč.

Záměr projektu:

Zájmové vzdělávání se na naší škole realizuje každodenně v družinových kroužcích. Po skončení výuky je třeba relaxovat a odpočívat. Naše škola dává velký důraz na pohyb a aktivní odpočinek. Pedagogičtí pracovníci proto vedou zájmové kroužky a věnují se dětem v prostředí sportovišť a hřišť, které má naše škola k dispozici. Materiálně se snažíme doplňovat vše potřebné (z rozpočtu školy, z dotací). Záměrem projektu je především pořízení modernější vybavení.

Cílem projektu bylo zkvalitnění prostředí zájmového vzdělávání nákupem sportovního vybavení pro rozvoj schopností žáků.

Pomůcky zakoupené z projektu:

• molitanové nářadí - klín - 1 ks
  • Molitanová cvičební podložka - 2 ks