Čtvrtek, Květen 6, 2021 - 12:00 - Pondělí, Listopad 15, 2021 - 12:00

Dotační program: Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu), 1. výzva pro rok 2021

Registrační číslo projektu:  415-02-005/21

Název projektu:  Společně

Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši  20 000 Kč.

Záměr projektu:

Pedagogická práce ve školní družině zabezpečuje dětem odpočinek, rekreaci, ale i zajímavé využití volného času. Děti v naší ŠD odpočívají a rekreují se při pohybu venku, společných i individuálních hrách a soutěžích. Při výběru zájmových činností respektujeme poptávku žáků a snažíme se přizpůsobovat jejich přáním. Škola nabízí pestré vyžití sportovních aktivit, které je podmíněné dobrým materiálním zabezpečením. Z dotačních peněz jim zkvalitníme a zpříjemníme prostředí, ve kterém stráví většinu svého pracovního týdne. Pomocí nových pomůcek rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Pomůcky budou využity i při projektových a dětských dnech.

Cílem projektu bylo zkvalitnění a zpříjemnění prostředí zájmových aktivit školní družiny zakoupením vybavení a pomůcek pro rozvoj pohybových schopností žáků.

Pomůcky zakoupené z projektu:

• Stolní fotbal 2 ks
  • Létající disky set 1 ks