Sobota, Leden 1, 2022 - 14:30 - Sobota, Prosinec 31, 2022 - 14:30

Digitální učební pomůcky

„Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“

DIGITALIZUJEME ŠKOLU

REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1
V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky:

• k dosažení cíle č. 174 zakoupením digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedením nových vzdělávacích programů v oblasti IT.

Cílem je vybavení škol pokročilými digitálními technologiemi – digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí.

MŠMT s využitím Národního plánu obnovy poskytlo škole finanční prostředky na nákup digitálních učebních pomůcek, které mají podpořit školu v jejich procesu digitalizace a přispět k proměně obsahu vzdělávání v rámci inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace.

Základní škola Povážská Strakonice pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí zakoupila:

• Robo Wunderkind - Education Kit - 10 kusů
  • Robo Wunderkind - Extension Kit - 10 kusů