Cyklistický výlet 4. B

Cyklovýlet se školou
Magdaléna Kratochvílová

Je brzké ráno. Jsme ve školní družině a venku se pomalu rozprostírá mlha. Vyrážíme. Se svými spolužáky, paní učitelkou, paní družinářkou a s paní zástupkyní pomalu nasedáme na kola. Cesta je velice dlouhá, ale sluneční paprsky nás popostrkují a hřejí do zad. Podél vyšlapané cesty je úžasná příroda. Po pár ušlapaných kilometrech v nohách jsme dojeli do kempu v Katovicích, kde jsme si mohli dát svačinu. V kempu byla možnost koupit si nanuka a další zajímavě sladkosti. Po posilnění našich žaludků jsme se vydali pomalu domů. Jeli jsme přes lesní cestu. Na lesní cestě jsme se setkali s kořeny a jinými lesními nástrahami. Se všemi jsme si poradili a v pořádku jsme dojeli domů. Na příští výlet se moc těším a doufám, že bude stejně krásný jako tento.

Pondělí, Červen 6, 2022 - 07:41