Čtvrtek, Září 1, 2022 - 12:00 - Úterý, Leden 31, 2023 - 12:00

Dotační program: MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME I - Podpora rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let na školní a mimoškolní aktivity

Registrační číslo projektu:  480-205/23

Název projektu:  My v tom Jihočechy nenecháme I

Dotační program s názvem My v tom Jihočechy nenecháme I byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje. Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši  17 898 Kč.

Účel projektu:

Účelem dotace bylo poskytnutí peněžních prostředků v rámci programu „My v tom Jihočechy nenecháme I”, jehož cílem byla podpora rodin s dětmi s přihlédnutím k aktuální ekonomické situaci a razantně se zvyšujícím nákladům rodinných rozpočtů na zajištění základních potřeb (vzrůstající ceny energií, vzrůstající hypotéční úroky, ceny nájmů, dopravy, potravin atd.). Program sloužil ke kompenzaci výdajů za školní a mimoškolní aktivity rodin s podporovanými dětmi.